...

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Her Gün Ucuz Tur, misafirlerinin tüm seyahat ihtiyaçlarını benzersiz fırsatlarla karşılayabilecekleri bir seyahat acentasıdır. Misafirlerimize www.hergunucuztur.com websitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışı özel gezi paketleri, uçak bileti, otel / konaklama, tekne gezisi, rehberlik hizmetleri, havalimanı transferleri, seyahat sigortası gibi çeşitli seyahat hizmetleri sunmaktayız. Her Gün Ucuz Tur, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) ve TC Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan belgeli A grubu seyahat acentesidir.

Gezi rezervasyonlarınızı telefon ile, e- mail yoluyla veya ofisimize gelerek yapabilirsiniz.

Gezi sözleşmemizin imzalanması ile birlikte sözleşme şartları kabul edilmiş ve geziye kesin kayıt yaptırılmış sayılır. Pasaportta geçen şekli ile isim – soy isim, TC kimlik numarası ve gün/ay/yıl olarak doğum tarihlerinizi bildirmeniz ön rezervasyon için yeterlidir.

Gezilerimiz ve diğer servisler ise anlaşmaya bağlı olarak değişebilmektedir. İptal ve iade şartlarımız gezi sözleşmelerimizde ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Gezilerimizin gerçekleşmesi için gerekli minimum katılımcı sayısı ayrıntılı gezi programlarımızda ve rezervasyon anında belirtilir.

Ödeme şartlarımız ayrıntılı gezi programlarımızda detaylı olarak belirtilmektedir. Aksi belirtilmemişse gezi kaydı esnasında %50 ön ödeme yaparak, kalan ödemenizi hareket tarihine bir ay kala tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizi ofisimize gelmeden de banka hesaplarımıza eft/havaleyle veya kredi kartı mail order formu talep ederek kredi kartıyla yapabilirsiniz. Tüm belgeler elektronik olup mail yoluyla sizlere ulaştırılmaktadır.

Her Gün Ucuz Tur, gerekli gördüğü durumlarda, kayıtlı bulunan misafirlere 15 gün önce haber vermek kaydıyla turu iptal edebilir.

Gezinin acenta tarafından iptal edilmesi durumunda ödemeleriniz, ödeme bankadan yapılmışsa aynı banka hesabına, nakden yapılmışsa istediğiniz hesaba iade havale edilir.