...

2024 Resmi Tatil Günleri

2024 yılı, resmi tatilleri değerlendirmek, rutine ara vermek ya da yeni keşifler yapmak üzere tatil planlamak isteyenler için oldukça fazla fırsat sunuyor. Planlamalarınızı şimdiden yaparak erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir, 2024 yılı resmi tatil günlerinde Her Gün Ucuz Tur ile keyifli tatiller yapabilirsiniz!

 

1 Ocak 2024 – Yılbaşı

Yılın ilk resmi tatili olarak yılbaşı, pazartesi gününe denk geliyor. Hafta sonu ile birleştirerek yeni yıla keyifli bir tatil ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Keyifli bir kayak tatili ya da Kapadokya’da geçireceğiniz birkaç günlük tatil planlayabilirsiniz. Bulunduğunuz şehre yakın otellere göz atabilir, yılbaşına özel program sunan şehir otellerinde de konaklayabilirsiniz. Her Gün Ucuz Tur’da yer alan, renkli programlar sunan tüm Yılbaşı otellerini inceleyebilirsiniz. Yeni yılı keyifle karşılamak ve harika bir başlangıç yapmak için Her Gün Ucuz Tur ile yerinizi ayırtmayı unutmayın!

 

9 Nisan 2024 – Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı arifesi, 2024 yılında 9 Nisan Salı gününe denk geliyor. Salı günü ile başlayan bayram tatili, 14 Nisan Pazar günü sona eriyor. 9 Nisan Salı, yarım gün olarak başlayan resmi tatil, hafta sonu da dahil edildiğinde toplamda 5.5 gün sürüyor. Dilerseniz 8 Nisan Pazartesi gününü ve yarım gün olarak Arife Günü’nü birleştirip, Ramazan Bayramı’nı keyifli bir tatil ile sevdiklerinizle geçirebilirsiniz. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı, baharın bu ilk günleri için ülkemizin güneyini tercih edebilirsiniz. Keyifli bir Kıbrıs tatili ile bayram keyfini ikiye katlayabilirsiniz. 2024 Ramazan Bayramı otelleri arasından sizin için uygun otellere göz atarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

 

23 Nisan 2024 – Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 2024 yılında salı gününe denk geliyor. Çocuklara güzel bir hediye vermek için anlamlı olacak bu bayramı güzel bir tatil ile geçirebilirsiniz. Hafta sonu ve 22 Nisan Pazartesi günü ile birleştirerek ailece keyifli bir tatil planlayabilirsiniz. Çocuk dostu ve çocuklar için özel aktiviteler sunan otelleri inceleyebilirsiniz. Baharın kendini daha fazla hissettirmeye başladığı bu günlerde çocuklarınızla birlikte olacağınız, unutulmaz anılar biriktireceğiniz otel seçenekleri Her Gün Ucuz Tur’da sizi bekliyor!

 

1 Mayıs 2024 – Emek ve Dayanışma Günü

2024 yılında 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, çarşamba gününe denk gelerek, baharın son ayında doğa ile içi çe olacak bir tatil yapma fırsatı sunuyor. Bir önceki veya sonraki hafta sonu ile birleştirerek ya da sadece 1 gecelik bir tatil yapmak için değerlendirebilir. Dilerseniz doğa ile baş başa olacağınız bir bungalov tatili ya da havaların iyice ısındığı Akdeniz sahillerinde harika bir tatil planlayabilir; rezervasyonunuzu Her Gün Ucuz Tur ile yapabilirsiniz!

 

19 Mayıs 2024 – Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs tatili 2024 yılında pazar gününe denk geliyor. Hafta sonuna denk gelen bu resmi tatili de yakın bölgelerdeki otellerde sevdiklerinizle birlikte olacağınız keyifli bir hafta sonu tatili yaparak geçirebilirsiniz. 19 Mayıs otelleri arasından dilediğiniz tesisi seçerek Her Gün Ucuz Tur ile muhteşem bir hafta sonu tatiline çıkabilirsiniz!

 

15 Haziran 2024 – Kurban Bayramı

2024 yılında Kurban Bayramı’nın arife günü, 15 Haziran Cumartesi günü olacak. Cumartesi, yarım gün tatil ile başlayacak olan Kurban Bayramı’nı 20 ve 21 Haziran günleri ile hafta sonuna bağlayabilir, 4.5 günlük bayram tatilini 9 günlük bir tatil fırsatına dönüştürebilirsiniz. Bayramı, yaz sezonuna keyifli bir başlangıç yapmak üzere Ege veya Akdeniz’in en güzel beldelerinde geçirebilirsiniz. Her Gün Ucuz Tur’un Kurban Bayramı otelleri arasından seçiminizi yaparak, sevdiklerinizle bayram coşkusunu yaşayacağınız bir tatil planlayabilirsiniz.

 

30 Ağustos 2024 – Zafer Bayramı

Cuma gününe denk gelen Zafer Bayramı, cumartesi ve pazar günleri ile birleştirilerek yazın tadını çıkaracağınız bir hafta sonu tatili fırsatı sunan bayramlardan… Dilerseniz yazın son deniz tatilini yapacağız bir otele rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yakın bölgelerde, kendinize küçük bir mola fırsatı da yaratabilirsiniz. Doğa içerisinde huzurlu bir tatil de planlayabilirsiniz. Her Gün Ucuz Tur’da yer alan 30 Ağustos otellerine hemen göz atın, keyifle tatil yapın!

 

29 Ekim 2024 – Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 2024 yılında salı gününe denk geliyor. 28 Ekim Pazartesi günü ise bayram arifesi olarak yarım gün resmi tatil… Dolayısıyla 26 ve 27 Ekim günlerini, hafta sonuna bağlayarak sonbaharın tadını çıkaracağınız bir tatil yapmak mümkün. Bolu Yedigöller sonbahar tatili için tercih edebileceğiniz bölgelerden… Sararmış yaprakların sunduğu eşsiz doğa manzaralarına tanık olacağınız muhteşem bir tatil için ideal! Hafızalardan silinmeyecek, keyif ve huzur dolu bir sonbahar tatili için Her Gün Ucuz Tur ile 29 Ekim otellerine göz atabilirsiniz!

 

Resmi Tatillerde Ne Yapabilirim?

2024 yılı resmi tatilleri, ek olarak alacağınız birkaç gün izinle keyifli tatiller yapabileceğiniz birçok fırsat sunuyor. Yurt içinde mevsime ve tercihlerinize uygun olacak birçok farklı tatil konsepti tercih edebilirsiniz.

 

Resmi Tatillerde Nereye Gidebilirim?

Sıcacık bir yaz gününde mavi sularla buluşabilir, kış aylarında bembeyaz zirvelerin tadını çıkarabilir ya da sonbaharda doğanın sunduğu renk cümbüşüne şahit olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, ailece keyifli bir tatil planlayarak, çocuklarınızın çok mutlu olacağı aktivitelerle dolu, çocuk dostu otellerde konaklayabilirsiniz.

 

2024’te Toplam Kaç Gün Resmi Tatil Var?

2024 yılında resmi olarak tatil sayılan gün sayısı, 15.5 olacak. Bu günleri ek izinlerle hafta sonlarına bağlayarak çok daha uzun tatiller yapabilirsiniz.